Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu

Prehľad správ

FUN zóna otvorená od májaVytlačiť
 

FUN zóna tento rok otvorila svoje brány už 1. mája. Hneď v piatok privíta vo svojich priestoroch umelca Roba Miklu.

fun zóna.jpgNájomca FUN zóny SUMARY, s. r. o., chce opäť nadviazať na úspešne rozbehnutú minuloročnú sezónu. „Sme radi, že nám mestské zastupiteľstvo schválilo nájom FUN zóny. Určite budeme pokračovať v pravidelných nedeľných podujatiach pre deti v mesiacoch júl – august so začiatkom vždy o 17.00. Deťom ponúkneme bohatý kultúrny program v podobe divadelných predstavení, čítaní s Divadlom Zelienka, rozhýbu sa s Planétou pohybu a Heuréka – Vaša škola preverí šikovnosť v tvorivých a montessori dielňach,“ hovorí Žofia Mičianová.

Programom by chceli osloviť aj mladých, v spolupráci s Planétou pohybu pripravujú „Freestyle jam“, ktorý bude trvať viac ako 5 hodín. „Na tejto akcii sa predstavia parkouristi, tanečníci a mnohí iní umelci. Akcia bude prebiehať voľne, bez pevného časového harmonogramu počas celého popoludnia až do večera,“ vysvetľuje Žofia.

Pre dospelých budú pripravené rôzne koncerty, kvízové večery či filmové premietanie pod holým nebom v spolupráci so Zvolenským kultúrnym centrom a mestom Zvolen. „Veríme, že ku kultúrnemu životu vo Zvolene prispejeme vo veľkej miere aj my ako prevádzkovateľ a organizátor všetkých podujatí na FUN zóne, a že oslovíme širšie publikum ako pred rokom. FUN zóna vo Zvolene je totiž jedinečný priestor, kde môžete tráviť voľné chvíle s rodinou alebo priateľmi a budeme robiť všetko preto, aby sa u nás návštevníci cítili ako doma,“ uzatvára Mičianová.

Zároveň vás pozýva na prvé podujatie na FUN zóne, ktoré sa koná už v piatok 4. 5. 2018 o 20.00 hod. Svoj talent vám predvedie Róbert Mikla a priatelia, vstup je ,samozrejme, na všetky podujatia voľný.

-ej-

 

 


 
 


Úvodná stránka